fbpx

Jacek Pawlik nie jest już trenerem Nidy Pińczów. Zastąpi go Marcin Kośmicki!

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana trenera Nidy Pińczów. Dotychczasowego szkoleniowca zastąpi Marcin Kośmicki ostatnio trener Szydłowianki Szydłowiec.

Jacek Pawlik trenerem Nidy był zaledwie 2 miesiące. Klub pożegnał się z nim po piątej porażce w IV lidze. Tym razem 0:3 z GKS Nowiny.

Marcin Kośmicki, to były zawodnik Korony Kielce, Jagiellonii Białystok i Broni Radom. W roli trenera pracował w mazowieckiej Szydłowiance od grudnia 2019 roku.

W Pińczowie zobaczymy go już przy najbliższym meczu z przedostatnim w tabeli Orliczem Suchedniów. Mecz odbędzie się w tą niedzielę o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Pińczowie.

Nowemu trenerowi ze swojej strony życzymy powodzenia !

Witamy wśród żółto-niebieskich !

fot. naszszydlowiec.pl

2 komentarzy do artykułu:

 • Janex
  o 06:26

  Powodzenia trenerze!!!! I trzymaj ich krótko a będzie dobrze.

 • KSNIDA
  o 19:29

  Pisałem, mówiłem, że Pawlik to dramat. Powodzenia dla nowego trenera, ocenimy. Z moich podpowiedzi: nauczyć gry obronnej szczególnie trzymać linię spalonego, krycia strefowego i nie brać „na raz”. W ofensywie proste środki, nie marnować rożnych krótkim rozegraniem, z wolnych nie uderzać bezpośrednio tylko wrzucać piłkę w okolice pola bramkowego. To IV liga, a z Nidy Barcelony nigdy nie będzie. Proste środki, gra w trójkącie i wystarczy na spokojne utrzymanie.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *