fbpx

Jacek Pawlik nowym trenerem Nidy Pińczów

Trener Jacek Pawlik oficjalnie już zastąpił na tym stanowisku ustępującego Waldemara Szpiegę, który prowadził nasz klub w ostatnim sezonie.

Nowy 57-letni szkoleniowiec Nidy jest trenerem od 24 lat. Pochodzi z Buska. W przeszłości prowadził m.in. takie zespoły jak: Spartakus Daleszyce, Partyzant Radoszyce, Hetman Włoszczowa, Sparta Dwikozy, Orlęta Kielce, Victoria Skalbmierz, Moravia Morawica, czy Samson Samsonów.

Udało nam się przeprowadzić krótki wywiad z Jackiem Pawlikiem, który opublikujemy na dniach w osobnym artykule, a który mamy nadzieję pozwoli nam przybliżyć Wam postać nowego szkoleniowca pińczowskiego klubu.

fot. kieleckifutbol.pl

3 komentarzy do artykułu:

 • KSNIDA
  o 14:58

  Nie tędy droga. Nie wierzę w jakąkolwiek poprawę z tym trenerem. Karuzela kręci się dalej.

 • Ja myślę że z tym prezesem i zarządem niema najmniejszych szans.Ciekawe czy trenerowi tak samo obiecali gruszki na wierzbie jak co niektórym zawodnikom?

 • Jerzy Palusiński
  o 20:44

  Jacek Pawlik. Jacku, życzę Tobie, aby praca w tak znanym Klubie i współpraca z moim Kolegą Mariuszem przyniosła dobre efekty. Życzę wytrwałości w realizacji tego co jest w Pińczowie myślę powszechne – sukcesu na miarę możliwości. Jedno wiem na pewno, że w sporcie trzeba być cierpliwym, a trener nie jest “cudotwórcą”. Muszą Tobie wszyscy – Zarząd Klubu, Działacze i szczególnie Zawodnicy pomóc. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Ciebie i Twojej Rodziny. Do zobaczenia.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *