fbpx

Juniorzy Starsi rozgromili gospodarzy

W swoim ostatnim meczu Świętokrzyskiej II Ligi Juniorów Starszych nasi piłkarze gościli w Sędziszowie na murawie miejscowej Unii.

Podczas tego spotkania żółto-niebiescy urządzili sobie prawdziwą ucztę strzelecką ! Bo jak inaczej nazwać rezultat meczu Unia Sędziszów – Nida Pińczów 0:11 (0:4) !?

Do przerwy prowadziliśmy 0:4. Wiktor Banasik zaczął od 4. minuty uprzykrzać grę gospodarzom. W ciągu 16 minut zaliczył hat trick i sześć minut później dorzucił jeszcze jedną bramkę !

W drugiej połowie Wiktor Banasik został autorem kolejnego hat tricka. Na listę strzelców wpisali się również Jakub Sikora, Kuba Wójcik oraz Wiktor Pawlik! Ten ostatni nawet podwójnie.

Podopieczni Zdzisława Maja zakończyli wiosenne rozgrywki na 4. miejscu w tabeli.

Wiktor Banasik dzięki temu spotkaniu awansował na trzecie miejsce najlepszych strzelców ligi z ilością 12 bramek!

Unia: 12. Mikołaj Sadowski (’46 1. Dawid Pawlikowski) — 4. Kacper Zimnoch, 2.Dominik Grabek (’19 11. Jakub Kwiecień), 5. Mikołaj Nawrot, 6. Jakub Czaj 43′, 8. Bartosz Seredyka (’46 3. Dawid Kwiecień), 9. Kacper Kozera, 10. Mateusz Wieczorek 71′, 13. Wiktor Twardowski, 15. Dawid Fijałkowski (’70 17. Wiktor Puto), 18. Szymon Wieczorek.
Trenerzy: Zbigniew Krupa, Kamil Bratek

Nida: 12. Igor Chrobot (’78 1. Jakub Strudowski) — 10. Jakub Kuzon , 8. Aleksander Gałęziowski, 4. Dawid Krzak, 6. Kamil Okopień (’32 7. Wiktor Pawlik), 11. Michał Kaliciński, 13. Kuba Wójcik, 15. Kacper Kłos (’60 5. Kacper Konofal), 17. Filip Blicharski, 19. Wiktor Banasik, 21. Jakub Sikora (’72 3. Jakub Mika).
Trener: Zdzisław Maj

Sędziowali: Rafał Rękawik, Mateusz Bujnowski, Paweł Tracz