fbpx

Łukasz Biały trenerem pierwszego zespołu Nidy

Możemy już oficjalnie poinformować, iż pracujący dotąd z zespołem Juniorów Młodszych – Łukasz Biały, został wybrany przez nowy Zarząd, trenerem drużyny seniorów, rozpoczynających występy w rozgrywkach Klasy Okręgowej województwa Świętokrzyskiego.

39-letni pińczowianin jest wychowankiem Nidy Pińczów. W barwach klubu z Pałęki grał na 2. i 3. ligowych arenach. Po zakończeniu kariery piłkarskiej m.in. prowadził juniorskie drużyny w Nidzie, młodzieżowe zespoły w Football Academy Pińczów oraz prowadzi II ligową – Zaremba Transport Futsal Pińczów. Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Młodzawach jest również inicjatorem wielu imprez sportowych organizowanych na obiekcie Orlika, przy ul. 7 Źródeł w Pińczowie.

Postanowiliśmy dać szansę Łukaszowi. To młody, bardzo ambitny i utalentowany szkoleniowiec, który doskonale wie jak funkcjonuje nasz klub – uzasadniał decyzję o wyborze prezes klubu Marcin Wojniak.

Nowemu sternikowi klubu życzymy wszelkiej pomyślności, wytrwałości a przede wszystkim udanej pracy z pierwszą drużyną 👊

(Na górnej fot. autorstwa Pawła Bochniaka – Łukasz Biały ze swoją drużyną Juniorów, z której, kilka osób będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym sezonie 2023/24 w pierwszej drużynie Nidy Pińczów.)

3 komentarzy do artykułu:

 • Treść jest klarowna, dobrze zorganizowana i pełna przydatnych wskazówek. Autor doskonale wyjaśnia kluczowe zagadnienia. Może warto by dodać więcej przykładów praktycznych. Pomimo tego, tekst jest niezwykle edukacyjny i inspirujący.

 • Treneiro z Krk
  o 19:08

  Powodzenia! Przyda się nowe spojrzenie i serce zostawione temu klubowi.
  Apel do Pana Łukasza: grajcie prostą piłkę, grajcie ruchem, grajcie trójkątami, od tyłu długie rozegrania by unikać błędów. Wrzutki z rożnych opanowane do perfekcji, wolne z ciekawymi schematami. To jest okregówka, więcej niż w/w i kondycji nie trzeba.
  Powodzenia!

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *