fbpx

Wybory do Zarządu przełożone

W dniu wczorajszym w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie odbyło się Walne Zebranie Członków Towarzystwa Sportowego Nida Pińczów.

Na Zebranie przybyło 28 osób, w tym Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów – Włodzimierz Badurak, zasłużeni działacze klubu, trenerzy i piłkarze, m.in.: Zdzisław Boduszek, Mieczysław Pikulski, Robert Szczygieł, Zdzisław Maj, Andrzej Gajewicz, Henryk Boniszewski, a także przedstawiciel pińczowskich kibiców – Damian Doroz oraz lokalnych sponsorów – Wiesław Tyrała.

Podczas spotkania Prezes Zarządu – Mariusz Karcz, przedstawił sprawozdanie merytoryczno-finansowe z ostatniego okresu działalności zarządu.

Zgromadzeni Członkowie Stowarzyszenia udzielili następnie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Rozgorzała również dyskusja o dalszych losach klubu, który po tym sezonie spadł do klasy okręgowej województwa świętokrzyskiego w której głos zabrali obecni piłkarze, honorowi członkowie i działacze Nidy.

Zarząd tym samym zakończył swoją 4-letnią kadencję i w dalszej kolejności zaplanowano przystąpić do przeprowadzenia wyborów, celem wyłonienia nowego Zarządu klubu Nidy Pińczów.

W związku z brakiem chętnych kandydatów, nie udało się podczas wczorajszego Zebrania jednak wyłonić nowych przedstawicieli pińczowskiego klubu.

Zebrani, zdecydowali poprzez podjęcie uchwały o pozostawieniu obecnego Zarządu przy władzy, do 3.VII.2023, celem przeprowadzenia obowiązkowych czynności nałożonych na kluby przed nowym sezonem 2023/24 i przygotowywanymi sparingami.

Na ten termin (najbliższego poniedziałku) przełożono drugą część Zebrania, na której zostanie podjęta kolejna próba wyłonienia nowego Zarządu klubu.

W tym miejscu, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które chciałyby zaangażować się w pracę na rzecz rozwoju klubu sportowego Nida Pińczów, aby przybyły 3 lipca na Walne Zebranie Wyborcze i zgłosiły swoją kandydaturę do władz Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *