fbpx

Wyjazd do Końskich na mecz z Neptunem

Przed zawodnikami znad Nidy kolejny mecz Hummel IV Ligi. W dwunastej kolejce żółto-niebiescy wyruszają do Końskich na mecz z tamtejszym, również żółto-niebieskim, Neptunem. Początek rywalizacji obu drużyn wyznaczono na godzinę piętnastą.

Drużyna z Końskich zajmuje czternastą pozycję w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów (3 zwycięstwa 2 remisy i 6 porażek), a bilans bramek zyskanych do straconych wynosi 15 – 14. Zespół z Końskich rozpoczął sezon od dwóch porażek: z Klimontowianką Klimontów 2:0 oraz Starem Starachowice 3:1. Pierwsze punkty zespół ten zdobył pokonując Moravię Morawica 3:1, lecz radość nie trwała długo, gdyż już w następnej kolejce uległ drużynie AKS Busko Zdrój 1:0.

W następnych trzech meczach ligowych Neptun zdobył siedem punktów, kolejno pokonując GKS Nowiny 3:0, dzieląc się punktami z Orliczem Suchedniów 2:2, i bezkompromisowo pokonując Orlęta Kielce 5:1.

Ostatnie spotkania ligowe to kryzys Neptuna – w czterech kolejkach zdobyli zaledwie punkt, remisując z Olimpią Pogoń Staszów 0:0, po drodze przegrywając z GKS Rudki 2:1, Alitem Ożarów 1:0 i Góralem Górno – również 1:0. W międzyczasie ograli Wicher Miedziana Góra 2:4 w meczu pucharowym.

Nida w ostatnim spotkaniu ligowym uległa na własnym stadionie zespołowi z Rudek 1:3, a po remisie Sparty Kazimierza Wielka spadła o jedno miejsce i obecnie zajmuje 17. pozycję w tabeli z dorobkiem 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek) ze stosunkiem bramek 11 – 26. Pińczowscy kibice liczą na to, że ekipa Marcina Kośmickiego sięgnie po trzy punkty na stadionie przy ulicy Sportowej. Trzymamy kciuki!

💪🏆🟡🔵

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *