fbpx

Wyjazd po punkty do Ożarowa

Dziś o godzinie 15.30 rozpoczyna się pierwszy mecz dziesiątej kolejki Humell Czwartej ligi, gdzie pińczowski zespół na wyjeździe będzie podejmował w Ożarowie tamtejszy Alit.

Dzisiejszy przeciwnik żółto-niebieskich zajmuje szósta pozycje w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki) a stosunek bramek zdobytych do straconych wynosi 15-19. Drużyna z Ożarowa zaczęła sezon od wysokiej przegranej na własnym stadionie z Moravią Morawica bo aż 7:1, następnie zdobyła komplet punktów z AKS Busko-Zdrój pokonując ich na wyjeździe 1:0, ale radość ze zwycięstwa nie trwała długo, gdyż w trzeciej kolejce znów wysoko zostali pokonani tym razem przez zespół z Nowin 5:0. Od trzeciej kolejki Alit przestał przeplatać zwycięstwa z porażkami i zaczął zdobywać komplet punktów kolejno z Orliczem Suchedniów 3:0, Orlętami Kielce 1:0 i Góralem Górno 4:0. Po serii trzech zwycięstw podzielili się punktami z Pogonią Staszów 3:3, zaliczyli porażkę z GKS Rudki 4:1 i ograli Neptun Końskie 1:0.

Nida Pińczów zaś przegrała swoje ostatnie spotkanie 1:0 z beniaminkiem ligi Góralem Górno i będzie chciała udowodnić że ten wynik był tylko wypadkiem przy pracy. Różnica między obiema drużynami wynosi dziewięć punktów ale trzeba wspomnieć że już w rundzie wiosennej zespół znad Nidy udowodnił że statystyki ani pozycja w tabeli nie gra i pokonał Alit Ożarów 3:0. My ponownie liczymy na sprawienie niespodzianki przez piłkarzy z Pińczowa i powtórne pokonanie faworyzowanego Alitu Ożarów. Trzymamy kciuki za naszych ! ⚽🟡🔵

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *